Реалізація нерухомості в системі Прозорро.Продажі

Продаж нерухомості, споруд відбувається на аукціонах. Існує два види аукціону: закриті і відкриті. Брати участь можуть на аукціонах зацікавлений покупець і можуть бути підприємства країни, різні компанії, фізичні особи. 

Аукціон на УУБ uub.in.ua влаштований за принципом того, що покупка буде у того учасника, який запропонований більш високу суму свого конкурента. Майно представлене в системі Прозорро ​​зі всієї України. Можливий огляд нерухомості заздалегідь і без реєстрації на сайті, але, якщо, задумавши купити одну або кілька нерухомості зі списку потрібно вже зареєструватися і після вибрати. 

Щоб було набагато легше і зручніше то можна вибрати що саме вам знадобилося зі списку аукціону: Банківське майно, власність яка раніше збанкрутувала або закрилася з невідомих причин, або стоїть на етапі ліквідації. Виставляють окремі приміщення, кімнати, цілі склади. 

Категорії нерухомості на біржі

Нерухомість ділять на категорії:

  1. Комерційна нерухомість. Завдяки біржі можливо вибрати приміщення для різного малого і великого бізнесу, наприклад, продуктовий магазин, ресторани, салони краси, перукарня, аптеки, приміщення обслуговування. При цьому ні потрібно ні куди виїжджати, шукати, вибирати, коли, досить зайшовши на сайт вибрати те що потрібно.
  2. Неліквідне комунальна нерухомість. Нежиле приміщення як приклад підвал, гаражі, склади, паркувальні місця. Тобто можлива покупка через державу.
  3. Нерухомі активи Національного банку України. Все що відноситься до банку: парковки, склади, навіси, дитячі, спортивні майданчики. Що входить до нерухомості банку.
  4. Муніципальна нерухомість. Можлива покупка муніципального бізнесу, який приносить великий дохід, такі як відкриті або закриті території, будівлі, гаражі. Тобто одне велике майно перебуває на одному майданчику.
  5. Житлові і не житлові приміщення. Київ, Харкова, Дніпро можливий придбати житло, за вигідними цінами.
  6. Промислові, виробничі будівлі та інженерні. До них відносяться такі як фабрики, шахти, майстерні, мости, ферми, тунелі.

У кожного замовлення є час, терміни і дати на відкриті заявки. Після закінчення реєстрації і торгів онлайн через час після завершення аукціону можливий результати переможця. Щоб не переглядати список всіх продажів використовуйте зручні фільтри, наприклад, підбір об’єктів по бюджету.