Оновлення бренду у системі Prozorro. Що таке система Prozorro?

ProZorro — це база зберігання інформації, яка знаходиться на сервері. Приєднатися до Prozorro можна тільки через один з електронних майданчиків. Багато українських торгових бірж обєдналися в Ассоціацію біржових та електронних майданчиків aeaep.com.ua.

 Процес закупівель Prozorro дуже зручний. Завдяки тому, що держава не втручається у торги та не може впливати на них.

Головна частина загальнодоступних закупівель реалізується електронними торгами. При закупівлі інформаційних послуг, наукових досліджень, або клієнту тяжко визначиться з характеристиками запланованих робіт, застосовується важливий конкурентний діалог. Авжеж, частина переговорів є не більш ніж винятком і застосовується не часто. Наприклад, для проведення конкурсів з архітектури та придбанні творів мистецтва. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі IV Закону України «Про державні закупівлі».

Prozorro переглянула стратегію комунікації та презентувала оновлені логотип і айдентику бренду.

Що зміниться у системі Prozorro?

На це питання відповіла директор системи комунікацій Олена Шкарпова.

По-перше, Prozorro офіційно лишається без великої букву Z.

По-друге, втрачається супергеройське смислове значення, яке не раз дивувало і затримувало подих зацікавлених замовників.

Відтепер Prozorro ясно формулює суть, яку набував за останні роки: структура державних закупівель єднає держава і бізнес », — розповіла комунікаційний директор Prozorro Олена Шкарпова.

«Основною метою сучасних комунікацій Prozorro — об’єднання кожного зіспівучасників екосистеми загальнодоступних закупівель.Завдяки оновленню бренду айдентіка Prozorro стає прозорим та легким, а його основним елементом є блакитне коло.»

У межах нових комунікаційних стратегій Prozorro є мета стати основною платформою для прямого контакту та обміну майстерністю державних закупників і продавців.

Зміна назви бренду стосується тільки Prozorro. Цей бренд розробляє та постійнооновлює електронну систему державних закупівель.Але продажі, що займаються здачею в оренду держ. майна та продажом майна, не змінилися.

1 серпня 2016 року розпочала своє існування реформа публічних закупівель в Україні. Відтоді до системи приєднана здебільш 30 тисяч підприємств та державних і місцевих органів влади, та 300 тис. комерційних постачальників. Оборот системи складає 600 млрд грн державних закупівель на рік.